arber.blaku

About Arber Blaku

This author has not yet filled in any details.
So far Arber Blaku has created 77 blog entries.

Mbjellën 3000 fidane në Qendrën e Studentëve

Sot në Qendrën e Studentëve në Prishtinë janë mbjellur 3000 fidane. Drejtori i Qendrës së Studentëve Fatmir Sfishta me këtë rast e sfidoi kryetarin e Komunës së Prishtinës Shpend Ahmetin për mbjelljen e 5 mijë fidaneve në Prishtinë.

Projekti “Ruje, mos e gjuj”

Sot në ambinetin e Qendrës së Studentëve u mbajt ceremonia e lansimit të projektit “ Ruje, mos e gjuj” meqë rast u nënshkrua Marrëveshja e Bashkpunimit në mes partnerëve implementues: Qendrës së Studentëve, Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Green Art Center, Coca-Cola HBC Kosova, Kolegji AAB, RIT Kosova, Komuna e Vushtrrisë , KRM Uniteti [...]

Njoftim

  Njoftim Të nderuar studentë banues në konvikte ju ftojmë të merrni pjesë në eventin të lansimit të projektit “Ruje, mos e gjuj” që do të mbahet të hënen në kampusin e Qendrës së Studentëve në ora 11:00. Projekti”Ruje, mos e gjuj” i iniciuar nga Coca-Cola HBC Kosova në bashkëpunim me dhjetë partner ka për [...]